Teslimat Bilgisi

KARGO VE TESLİMAT BİLGİSİ

 • Siparişim bana ne zaman teslim edilir?

  Siparişiniz onaylandıktan sonra ürününüzün hazırlanması ve faturalama işlemlerinin yapılmasının ardından siparişiniz kargo firmasına teslim edilir. Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra ürünlerinizin teslimat süresi, teslimatın yapılacağı adrese ve kargo firmasının teslimat hızına göre değişkenlik gösterebilir. Detaylı bilgiyi ilgili kargo firmasından alabilirsiniz.
  Siparişinizin teslimatını yapacak kargo firmasının bilgisine sırasıyla "Hesabım - Siparişlerim - Sipariş Detayı" sayfasından ulaşabilirsiniz.

 • Teslimat sırasında nelere dikkat etmeliyim?

  Sirinbabaexpress ten verdiğiniz siparişler adresinize teslim edildiğinde kargo teslim fişini imzaladıktan sonra, kargo ambalajında sorun olmasa bile, kargo paketini açıp kontrol etmenizi öneririz. Paket içeriğinde herhangi bir yanlışlık varsa ya da ürünler hasar görmüşse kargo görevlisine hasar tespit tutanağı hazırlatıp bizimle iletişime geçmelisiniz

  Kurulumu yetkili servis tarafından yapılacak olan beyaz eşya vb. büyük ürün siparişlerinde kargo paketini yetkli servis açmalıdır. Yetkili servisin kurulumunun ardından sorun çıkarsa servis raporu hazırlatarak bize bildirmelisiniz. Sorununuzu en kısa sürede çözeceğimizden emin olabilirsiniz. 

 • Kargo teslimat adresinde beni bulamazsa ne olur?

  Çalıştığımız kargo firmaları eğer teslimat adresinde kimseye ulaşamazsa kapıya bir pusula bırakır. Bu pusula üzerinde size teslimat yapan kargo şubesinin adres ve telefonları bulunur. Kargo şubesi kolinizi 3 gün boyunca bekletir ve size ulaşamadığı takdirde siparişinizi geri gönderir.

  Adresinizde bulunmadığınız için kargonuzu teslim alamadığınızda, kargo şubenize pusuladaki bilgiler doğrultusunda ulaşabilir ve teslimatla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

 • Kargomu şubeden teslim almak istiyorum.

  Sipariş sahibinin güvenliğini sağlamak amacıyla kargo firmalarımızla yapılan anlaşmamız gereği, kargo şubelerinden teslimat yapılmamaktadır. Ürünlerin teslimatı sipariş aşamasında belirttiğiniz adrese yapılır. Sipariş oluşturma aşamasında kargo şubesi teslimatı bilgisi verdiyseniz siparişiniz size gönderilemeyecektir.

 • Aynı sipariş içindeki ürünlerin farklı adreslere teslim edilmesini istiyorum.

  Aynı sipariş içinde yer alan ürünlerin hepsi, siparişinizi oluştururken belirttiğiniz teslimat adresine gönderilir. Farklı adrese gönderilmesini istediğinizi ürünler için ayrı bir sipariş vermeniz gerekir.

 • Dünyanın her yerinden sipariş verebilir miyim?

  Gönderilerinizin en kısa sürede adresinize ulaşması için Türkiye'nin en seçkin kargo firmalarıyla çalışıyoruz. Türkiye sınırları içinde Yurtiçi Kargo,KKTC siparişlerinde Yurtiçi Kargo Çalışıyoruz.